Osiągnięcia w latach 2009/2010 
Szkoła Muzyczna w Gdyni

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji dodatku Adobe Flash Player.

Pobierz najnowszą wersję dodatku Adobe Flash player

Cień pod slider
Belka górna
Kontakt
Adres: ul. Biskupa Dominika 13A
81-402 Gdynia
Tel./Fax: 058 622-06-33
NIP 586-22-01-087
E-mail: szkolamuz.gdynia@wp.pl
WWW: www.szkolamuzgdynia.pl

Administracja

Godziny przyjmowania interesantów:

Sekretariat: pn.-pt. 11:00-18:00
Księgowośc: śr. 14:00-16:00
Kadry: pon. śr. 14:00-16:00
Dyrektor: pon. 17.00-18.00
środa 15:30-16:30
Świetlica: pon. 13.20-18.45
wt. 13:20-18:45
śr. 13:20-17:45
czw. 13:30-19:00
pt. 13:30-18:45
Biblioteka: pon. 14.00-18.00
wt. 14:00-18:00
śr. nieczynne
czw. 14:00-15:00
pt. 14:00-18:00
sob. 11:45-13:00
Kalendarz imprez szkolnych

- Kalendarz imprez szkolnych w roku szkolnym 2013/2014 - I semestr kalendarz

Rada Rodziców

- Rada Rodziców informuje , że od dnia 01 kwietnia 2014 r. ulegają zmianie dobrowolne składki na Radę Rodziców i wynoszą:
30 zł/m-c - pierwsze dziecko
20 zł/m-c - drugie i każde kolejne dziecko
20 zł/m-c - klasa przygotowawcza
15 zł/m-c - wypożyczenie szkolnego instrumentu.
Wpłat można dokonywać na konto:
07 1440 1026 0000 0000 0415 9063 lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.
- Rada Rodziców Szkoly Muzycznej I i II st. w Gdyni, ul Biskupa Dominika 13 A, 81-402 Gdynia


Osiągnięcia uczniów

- 2012/2013 - 49 nagród
- 2011/2012 - 59 nagród
- 2010/2011 - 70 nagród
- 2009/2010 - 54 nagrody
- 2008/2009 - 46 nagród
- 2007/2008 - 35 nagród


Osiągnięcia naszych uczniów

2013/2014 | 2012/2013 | 2011/2012 | 2010/2011 | 2009/2010

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2009/2010

IX KONKURS CZYTANIA A'VISTA dla klas III i V cyklu 6-letniego - Gdynia, 4.11.2009

 

I MIEJSCE        - Michał Szyjkowski-kl. III/6

                       uczeń mgr Gabrieli Kanabaj

 

 

FESTIWAL MUZYKI SŁOWIAŃSKIEJ - Tczew, 27.11.2009

 

I MIEJSCE        - Szymon Rywalski - róg, kl. V/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

 

XIV DIALOGI FORTEPIANOWE - Gdynia, 30.11.2009

 

I MIEJSCE      - duet   Marcelina Peek - kl. III/6

                                   Antonina Wojtkiewicz - kl. III/6

                                   uczennice mgr Marzeny Termen

 

II MIEJSCE      - duet   Aleksandra Perz - kl. I/6

                                   Julia Amilkiewicz - kl. I/6

                                   uczennice mgr Magdaleny Snarskiej i mgr Julity Książkowskiej

 

 

I KONKURS PIANISTYCZNY "DZIECIĘCE IMAGINACJE" - Gdańsk-Orunia, 2.12.2009

 

WYRÓŻNIENIE        - Dominik Leżohupski - kl. III/6

                       uczeń mgr Julity Książkowskiej

 

 

I POWISLAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH - Kwidzyń, 8.12.2009

 

II MIEJSCE        - Jakub Rogal - róg, kl. III/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

WYROŻNIENIE        - Dorota Kalkowska - fagot, kl. IV/4

                       uczennica mgr Beaty Duchniewicz

 

WYROŻNIENIE        - Adrianna Słomska - trąbka, kl. II/4

                       uczennica mgr Grzegorza Karłowicza

 

WYROŻNIENIE        - Tomasz Książek - róg, kl. IV/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

 

XI GDYŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY - Gdynia, 4.03.2010

 

III MIEJSCE        - Eliza Fronszczyk-kl. V/6

WYRÓŻNIENIE        - Karina Sosnowska-kl. V/6

                                   uczennice mgr Katarzyny Doliwy - Dobrowolskiej

 

 

DO OGÓLNOPOLSKICH PRZESŁUCHAŃ CEA ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

 

            - trio   Jakub Rogal - róg,kl. III/6

                                   Tomasz Książek - róg,kl. IV/6

                                   Michał Skowronek - fortepian,kl. V/6

                                   przygotowanie zespołu dr Piotr Pożakowski

 

 

XIV MAŁY KONKURS SOLFEŻOWY - Gdańsk, 10.03.2010

 

I MIEJSCE        - Michał Szyjkowski- kl. III/6

                       uczeń mgr Gabrieli Kanabaj

 

 

VI WIOSENNY KONKURS GITAROWY - Szczecin, 19-20 marzec 2010

 

III MIEJSCE        - Dominika Dawidowska- gitara, kl. IV/6

                       uczennica mgr Jana Kowalczyka

 

WYRÓŻNIENIE        - Jakub Wasilewski- gitara, kl. II/6

                       uczeń mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

 

WYROŻNIENIE        - Krzysztof Szabowski- gitara, kl. IV/6

                       uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

 

 

POMORSKIE PRZESŁUCHANIA KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH - Lębork, 24.03.2010

 

GRAND PRIX oraz NAGRODA BURMISTRZA MIASTA LĘBORK ZA NAJWYŻSZĄ PUNKTACJĘ        - Szymon Rywalski - róg, kl. V/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

WYRÓŻNIENIE        - Dorota Kalkowska - fagot, kl. IV/4

                       uczennica mgr Beaty Duchniewicz

 

WYRÓŻNIENIE        - Adrianna Słomska - trąbka, kl. II/4

                       uczennica mgr Grzegorza Karłowicza

 

WYRÓŻNIENIE        - Jakub Rogal - róg, kl. III/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

 

XII GDYŃSKI KONKURS DZIECIĘCEJ KAMERALISTYKI SMYCZKOWEJ - Gdynia, 25.03.2010

 

 

I MIEJSCE      - duet   Julia Brzozowska - wiolonczela, kl. III/6

                                   Aleksandra Cisowska - wiolonczela, kl. III/6

                                   przygotowanie zespołu mgr Jadwiga Rudka-Stefaniak

 

I MIEJSCE      - trio   Barbara Sowa - skrzypce, kl.I/6

                                   Julia Maliszewska - wiolonczela, kl. I/6

                                   Aleksandra Perz - fortepian, kl. I/6

                                   przygotowanie mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska, mgr Magdalena Snarska

 

II MIEJSCE      - trio   Karina Sosnowska - skrzypce, kl. V/6

                                   Eliza Fronszczyk - skrzypce, kl. V/6

                                   Maria Malko - fortepian, kl. VI/6

                                   przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

 

 

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS PERKUSYJNY UCZNIÓW SM I i IIst. - Szczecin, 27-31.03.2010

 

TYTUŁ LAUREATA        - Kacper Mańkowski - kl. I/6

                       uczeń mgr Tomasza Siedlika

 

 

OGÓLNOPOLSKIE PRZESŁUCHANIA CEA ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SM IST. - Warszawa, 27-28.03.2010

 

III MIEJSCE - trio   Jakub Rogal - róg,kl. III/6

                                   Tomasz Książek - róg,kl. IV/6

                                   Michał Skowronek - fortepian,kl. V/6

                                   przygotowanie zespołu dr Piotr Pożakowski

 

 

X KONKURS MŁODEJ BLACHY "SZANSA NA SUKCES" - Gdynia, 19.04.2010

 

I MIEJSCE        - Adrianna Słomska - trąbka, kl. II/4

                       uczennica mgr Grzegorza Karłowicza

 

III MIEJSCE        - Artur Sowiński - róg, kl. I/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

II MIEJSCE        - Mikołaj Nowak - trąbka, kl. II/4

                       uczeń mgr Grzegorza Karłowicza

 

IV MIEJSCE ex aequo        - Jakub Rogal - róg, kl. III/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

IV MIEJSCE ex aequo        - Tomasz Książek - róg, kl. V/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

WYRÓŻNIENIE        - Anita Słomska - trąbka, kl. I/4

                       uczennica mgr Grzegorza Karłowicza

 

WYRÓŻNIENIE        - Martyna Perz - róg, kl. II/4

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

 

IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MŁODEGO FLECISTY - Wejherowo, 21 kwietnia 2010

 

I MIEJSCE ( grupa najmłodsza)        - Paweł Lemke- kl. I/4

                       uczeń mgr Doroty Kaczmarczyk

 

III MIEJSCE (grupa młodsza)        - Izabela Pańczyk- kl. II/6

                       uczennica mgr Hanny Brzozowskiej

 

WYRÓŻNIENIE (grupa najmnłodsza)        - Julia Dias- kl. I/4

                       uczennica mgr Doroty Kaczmarczyk

 

WYRÓŻNIENIE        - Julia Raczyńska- kl. I/6

                       uczennica mgr Doroty Kaczmarczyk

 

 

XVI KONFRONTACJE GITARZYSTÓW - Puck, 23-24 kwietnia 2010

 

I MIEJSCE        - Dominika Dawidowska- kl. IV/6

                       uczennica mgr Jana Kowalczyka

 

II MIEJSCE        - Krzysztof Szabowski- kl. IV/6

                       uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

 

III MIEJSCE        - Jakub Wasilewski- kl. II/6

                       uczeń mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

 

 

IV KONKURS PIANISTYCZNY "SŁUPSKIE SPOTKANIA Z MUZYKĄ UKRAIŃSKĄ - Słupsk, 23.04.2010

 

I MIEJSCE        - Dominik Leżohupski - kl. III/6

                       uczeń mgr Julity Książkowskiej

 

II MIEJSCE        - Michał Skowronek - kl. V/6

                       uczeń mgr Julity Książkowskiej

 

 

V KONKURS INSTRUMENTY DĘTE - CHEŁMNO 2010 - Chełmno, 23-24.04.2010

 

WYRÓŻNIENIE        - Tomasz Książek - róg, kl. IV/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

WYRÓŻNIENIE        - Adrianna Słomska - trąbka, kl. II/4

                       uczennica mgr Grzegorza Karłowicza

 

 

V FORUM MŁODYCH WIOLONCZELISTÓW - Gdańsk-Orunia, 28 kwietnia 2010

 

WYRÓŻNIENIE        - Julia Maliszewska- kl. I/6

                       uczennica mgr Jadwigi Rudki-Stefaniak

 

 

IX KAMERALIA GITAROWE - Sopot, 7.05.2010

 

II MIEJSCE      - trio   Hubert Jankowski - kl.V/6

                                   Krzysztof Szabowski - kl.IV/6

                                   Dominik Wachowiak - kl.V/6

                                   przygotowanie zespołu mgr Joanna Rutkowska

 

WYRÓŻNIENIE      - duet   Izabela Pańczyk - flet, kl.II/4

                                   Emma Luciano - gitara, kl.II/4

                                   przygotowanie zespołu mgr Hanna Brzozowska i mgr Magdalena Jenda-Kujawa

 

 

XXXIV KONKURS MŁODEGO MUZYKA - Szczecinek, 15-16.05.2010

 

WYRÓŻNIENIE (I grupa wiekowa)         - Szymon Rywalski - róg, kl. V/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

 

 

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY - Kielce, 17.05.2010

 

WYRÓŻNIENIE (I grupa wiekowa)         - Jakub Wasilewski - kl. II/6

                       uczeń mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

 

 

X KONKURS SOLFEŻOWY UCZNIÓW KL V i VI SM IST - Gdańsk, 8.05.2010

 

III MIEJSCE        - Anna Otczyk - kl. VI/6

                       uczennica mgr Jolanty Bąk

 

 

IX KARTUSKIE SPOTKANIA CHÓRÓW SM IST. REGIONU POMORSKIEGO-Kartuzy,12.05.2010

 

WYRÓŻNIENIE oraz NAGRODA SPECJALNA ZA NAJLEPSZE WYKONANIE UTWORU
KASZUBSKIEGO        - Chór Szkoły Muzycznej Ist.

                       Przygotowanie chóru mgr Marta Płocka

 

 

II KONKURS MŁODEGO GITARZYSTY - Kartuzy, 21.05.2010

 

I MIEJSCE
GRAND PRIX ZA NAJLEPSZE WYKONANIE UTWORU KASZUBSKIEGO
- Krzysztof Szabowski- kl. IV/6

                       uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

 

II MIEJSCE        - Jakub Wasilewski- kl. II/6

                       uczeń mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

 

II MIEJSCE        - Hubert Jankowski- kl. V/6

                       uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

 

WYRÓŻNIENIE        - Aleksandra Jurkiewicz- kl. I/4

                       uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

 

 

VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CHÓRALNY MUNDUS CANTAT - Sopot, 22.05.2010

 

SREBRNY DYPLOM      - Chór Szkoły Muzycznej Ist.

                       przygotowanie chóru mgr Marta Płocka

 

 

II REGIONALNY KONKURS GITAROWY - Olsztyn, 30.05.2010

 

WYRÓŻNIENIE      - trio   Hubert Jankowski - kl.V/6

                                   Krzysztof Szabowski - kl.IV/6

                                   Dominik Wachowiak - kl.V/6

                                   przygotowanie zespołu mgr Joanna Rutkowska

 

 

XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI GITAROWY - Trzęsacz, 3-5.06.2010

 

I MIEJSCE w I grupie wiekowej
NAGRODA SPECJALNA "NAJWIĘKSZA NADZIEJA"        - Dominika Dawidowska-kl. IV/6

                       uczennica mgr Jana Kowalczyka


................................................................................................................................................................................................

© 2013 www.szkolamuzgdynia.pl kopiowanie materiałów bez pisemnej zgody administracji zabronione.
O szkole | Gdansk Wypozyczalnia Samochodow | Misja Szkoły | Patron | digital signage | Rekrutacja | Kontakt