W 2019 roku nasza Szkoła była głównym organizatorem obchodów Jubileuszu 90-lecia Szkolnictwa Muzycznego w Gdyni. Wzięły w nim też udział inne instytucje kultury naszego miasta: Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej, Muzeum Miasta Gdyni, Prywatna Szkoła Muzyczna „Concertino” w Gdyni, MDK w Gdyni. Obchody rozpoczął uroczysty koncert, który odbył się 21 października 2019r. w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Na koncercie zaprezentowali się uczniowie, absolwenci szkoły oraz zaproszeni goście. Folder oraz zdjęcia z koncertu dostępne tutaj.

W dniach 22 i 23 października kolejne koncerty odbyły się w murach Szkoły Muzycznej I i II st. w Gdyni – tutaj wspomnienia z koncertów uczniów i absolwentów.

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!