XV BIAŁOSTOCKI FESTIWAL MŁODYCH ORGANISTÓW – Białystok, 10-11.10.2019
I MIEJSCESzymon Łukasik – kl. V
uczeń mgr. Karola Hilla
—————
V REGIONALNY KONKURS ALTÓWKOWY ETIUDA – Gdańsk, 26.10.2019
III MIEJSCE – Michalina Peek – kl. III
III MIEJSCEJoanna Ciwińska – kl. IV
uczennice mgr Elżbiety Karmelita-Wojciechowskiej
—————
I GDAŃSKI KONKURS FLETOWY – Gdańsk, 13.11.2019
I MIEJSCEMaja Wilkowska 
II MIEJSCEKonrad Hennig
II MIEJSCEAleksandra Schulz
III MIEJSCE ex aequo – Joanna Skrzypkowdska
uczniowie mgr Hanny Łąckiej
—————
IX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL WOKALNY im.Marii Stankowej – Olsztyn, 14-15.11.2019
I MIEJSCEKrzysztof Lorek
WYRÓŻNIENIE za najlepsze wykonanie pieśni F. Nowowiejskiego – Joanna Mazur
uczniowie mgr Bogny Forkiewicz
—————
XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY PAMIĘCI ALEKSANDRY JANUSZAJTIS – Gdańsk, 13-16.11.2019
II MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA za najlepsze wykonanie utworu dowolnego – Marta Tryzna
uczennica prof. Małgorzaty Skorupy
—————
IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH „FINALIS 2019” – Białystok, 12-16.11.2019
ZŁOTY DYPLOMAleksandra Schultzflet
ZŁOTY DYPLOMKonrad Hennigflet
ZŁOTY DYPLOMJoanna Skrzypkowskaflet
SREBRNY DYPLOMMaja Wilkowskaflet
uczniowie mgr Hanny Łąckiej
SREBRNY DYPLOMMateusz Klimekwaltornia
SREBRNY DYPLOMMikołaj Kotarskiwaltornia
SREBRNY DYPLOMTomasz Książekwaltornia
uczniowie dr. Piotra Pożakowskiego
—————
I OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY im. STANISŁAWA MONIUSZKI – Gdańsk, 21-24.11.2019
NAGRODA MAESTRO JANA KUSIEWICZAKrzysztof Lorek
uczeń mgr Bogny Forkiewicz
—————
XIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Wrocław, 28-30.11.2019
III MIEJSCE ex aequo – Mateusz Klimekwaltornia
uczeń dr. Piotra Pożakowskiego
—————
SPOTKANIA OBOISTÓW REGIONU POMORSKIEGO – Gdynia, 30.11 2019
DYPLOM LAUREATA w kat. solista – Wiktoria Chruścińska – kl. I
DYPLOM LAUREATA w kat. solista – Lidia Stożyńska – kl. II
DYPLOM LAUREATA w kat. solista – Konstancja Frycz – kl. III
DYPLOM LAUREATA w kat. solista – Łukasz Ganczarek – kl. IV
WYRÓŻNIENIE w kat. solista – Filip Młotkowski – kl. V
uczniowie mgr Jolanty Kowalczyk
DYPLOM LAUREATA oraz NAGRODA SPECJALNA w kat. zespół – duet:
Wiktoria Chruścińskaobój
Jakub Leżohupskifortepian 
przygotowanie mgr Jolanta Kowalczyk oraz mgr Marzena Termen
WYRÓŻNIENIE w kat. zespół  – duet:
Filip Młotkowskiobój
Maksymilian Kosedagitara
przygotowanie mgr Jolanta Kowalczyk oraz mgr Jan Kowalczyk
—————
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KLAWESYNOWY im. Wandy Landowskiej – Gdańsk, 3.12.2019
III MIEJSCE w kat. solo – Artur Samul – kl. VI
uczeń mgr Agnieszki Wesołowskiej
—————
XIX MIĘDZYNARODOWY KONKURS MUZYCZNY im. JULIUSZA ZARĘBSKIEGO – Łomianki, 4-9.12.2019
WYRÓŻNIENIEFranciszek Lewandowskifortepian
uczeń dr. Rafała Lewandowskiego
—————
IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FAGOTOWY – Wadowice, 10-12.01.2020
SREBRNY FAGOTAleksandra Taubel
BRĄZOWY FAGOTKinga Kordeczka
uczennice mgr Ewy Naczk-Jankowskiej
—————
VIII MŁODZIEŻOWY KONKURS NA SKRZYPCE SOLO im. TADEUSZA WROŃSKIEGO – Tomaszów Mazowiecki, 30.01-1.02.2020
III MIEJSCE ex aequo w gr. młodszej – Maria Pańczyk
IV MIEJSCE ex aequo w gr. starszej – Marta Tryzna
uczennice prof. Małgorzaty Skorupy
—————
II KONKURS SKRZYPCOWY MUZYKI POLSKIEJ im. WANDY WIŁKOMIRSKIEJ – Częstochowa, 27.02.-1.03.2020
IV MIEJSCE w kat. III – Marta Tryzna – kl. V
uczennica prof. Małgorzaty Skorupy
—————
XXI FESTIWAL PIANISTYCZNY im. IZY GARGLINOWICZ – Olsztyn, 29.02-1.03.2020
TYTUŁ LAUREATA w gr. III – Zofia Pałasz – kl. I
TYTUŁ LAUREATA w gr. IV oraz NAGRODA SPECJALNA za najlepsze wykonanie utworu L. van Beethovena  – Jakub Leżohupski – kl. IV
uczniowie mgr Marzeny Termen
—————
V ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Kielce, 5-8.03.2020
I MIEJSCETomasz Książek – waltornia, kl. VI
uczeń dr. Piotra Pożakowskiego
WYRÓŻNIENIEWiktoria Chruścińskaobój
uczennica mgr Jolanty Kowalczyk
WYRÓŻNIENIEKonrad Hennigflet
uczeń mgr Hanny Łąckiej
WYRÓŻNIENIEAleksandra Taubelfagot
uczennica mgr Ewy Naczk-Jankowskiej
—————
MIĘDZYNARODOWY KONKURS ONLINE dla MŁODYCH PIANISTÓW „LVIV KAWAI QUARANTINE 2020” – Lwów ( Ukraina), 22-30.04.2020
I MIEJSCE w kat. V – Jakub Leżohupski – kl. IV
uczeń mgr Marzeny Termen
—————
MUSE 2020 INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION (online) – Ateny (Grecja), 22.06.2020
III NAGRODAWiktoria Martuszewskaskrzypce, kl. I
uczennica prof. Małgorzaty Skorupy
—————
MIĘDZYNARODOWY KONKURS PERUSIA HARMONICA CLASSIC MUSIC ONLINE COMPETITION – Perugia ( Włochy), 27.06-7.07.2020
II MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA za najlepsze wykonanie sonaty L.van Beethovena – Jakub Leżohupskifortepian, kl. IV
uczeń mgr Marzeny Termen

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!