I REGIONALNY KONKURS ALTÓWKOWY – Etiuda 2017 – Gdańsk, 04.11.2017
II MIEJSCEBarbara Macuk – kl. I/4
uczennica mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej
—————
III OGÓLNOPOLSKI KONKURS INSTRUMENTALNY „I Pierwszak Może Być Mistrzem” – Warszawa, 11-12.11.2017
DYPLOM SUPERMISTRZATymoteusz Kaniewskiskrzypce, kl. II/6
uczeń mgr Magdaleny Staniszewskiej
—————
III SPOTKANIA OBOISTÓW REGIONU POMORSKIEGO – Gdynia, 24.11.2017
DYPLOM LAUREATAMartyna Adamczyk – kl. III/4
DYPLOM LAUREATAWiktoria Chruścińska – kl. III/4
DYPLOM LAUREATALidia Stożyńska – kl. IV/4
WYRÓŻNIENIEZuzanna Jelińska – kl. II/4
WYRÓŻNIENIEKamila Karlsson – kl. II/4
uczniowie mgr Jolanty Kowalczyk
—————
II MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Białystok, 23-26.11.2017
NAGRODA ZŁOTALaura Skrobotwaltornia, kl. IV/6
NAGRODA ZŁOTACyprian Chomikwaltornia, kl. III/4
uczniowie dr. Piotra Pożakowskiego
NAGRODA SREBRNABeniamin Brzozowskituba, kl. IV/6
uczeń mgr. Marka Sikory
NAGRODA BRĄZOWAKlaudia Kuczwaraflet, kl. VI/6
uczennica mgr Hanny Brzozowskiej
—————
XXII DIALOGI FORTEPIANOWE im. EWY GRABE-ZAREMBY – Gdynia, 28.11.2017
I MIEJSCE ex aequo – duet:
Weronika Mania – kl. IV/6
Helena Gierasimiuk – kl. IV/6
przygotowanie zespołu mgr Magdalena Snarska
II MIEJSCE – duet:
Miłosz Okoń – kl. II/6
Grzegorz Bucholc – kl. II/6
przygotowanie zespołu mgr Magdalena Snarska, mgr Karolina Szweda
III MIEJSCE  – duet:
Marcelina Komarnicka – kl. I/4
Paulina Hilla – kl. II/6
przygotowanie zespołu mgr Magdalena Snarska
WYRÓŻNIENIE  – duet:
Julia Fedorowicz – kl. III/6
Gabriela Adamczyk – kl. IV/6
przygotowanie zespołu mgr Regina Borek, mgr Marzena Szczepańska
—————
POWIŚLAŃSKI KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE im. prof. MARKA SCHILLERA – Kwidzyn, 1.12.2017
WYRÓŻNIENIE – Wiktoria Chruścińska obój, kl. III/4
uczennica mgr Jolanty Kowalczyk
WYRÓŻNIENIE  – Maria Szcześniakflet, kl. II/4
uczennica mgr Malwiny Radziejewskiej
—————
V OGÓLNOPOLSKI KOLĘDOWY KONKURS GITAROWY – Bystrzyca Kłodzka, 13.01.2018r
GRAND PRIX oraz NAGRODA GŁÓWNA Konkursu – Hanna Domańska – kl. IV/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
—————
FESTIWAL MUZYKI FILMOWEJ – Tczew, 25.01.2018:
WYRÓŻNIENIE – trio:
Sameer Bahamondes Carcamoperkusja, kl. IV/6
Artur Gościewskiklarnet, kl. IV/6
Miłosz Okońfortepian, kl. II/6
przygotowanie zespołu mgr Tomasz Siedlik, mgr Katarzyna Rywalska, mgr Magdalena Snarska
—————
XIX SOPOCKI KONKURS SKRZYPCOWY – Sopot, 22.02.2018
I MIEJSCE oraz NAGRODA DYREKTORA Szkoły W Sopocie – Wiktoria Martuszewska – kl. III/6
uczennica mgr Katarzyny Doliwa-Dobrowolskiej
WYRÓŻNIENIETymoteusz Kaniewski – kl. II/6
uczeń mgr Magdaleny Staniszewskiej
—————
VII GDAŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY – Gdańsk-Wrzeszcz, 23.02.2018
III MIEJSCEWeronika Martuszewska – kl. V/6
uczennica mgr Katarzyny Doliwa-Dobrowolskiej
—————
FESTIWAL W BAROKOWYM STYLU – Poznań, 2-4.03.2018
DYPLOM LAUREATA – kwartet:
Rozalia Barszczskrzypce, kl. III/6
Wiktoria Martuszewskaskrzypce, kl. III/6
Lena Zawadzkawiolonczela, kl.
Marika Brdękiewiczklawesyn, kl. III/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska, mgr Jadwiga Rudka-Stefaniak, mgr Agnieszka Wesołowska
—————
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY „Hity Na Gitarze” – Koszalin, 9-10.03.2018
III MIEJSCEHanna Domańska – kl. IV/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
—————
IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH (o zasięgu międzynarodowym) – Kielce, 9-13.03.2018
WYRÓŻNIENIEWiktoria Chruścińskaobój, kl. III/4
WYRÓŻNIENIELidia Stożyńskaobój, kl. IV/4
uczennice mgr Jolanty Kowalczyk
—————
XV SOPOCKIE KAMERALIA GITAROWE – Sopot, 12.03.2018
II MIEJSCE w gr. II – duet:
Lidia Stożyńskaobój, kl. IV/4,
Oliwia Gniechgitara, kl. VI/6
przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk, mgr Jan Kowalczyk
III MIEJSCE w gr. I – duet:
Teodora Mazurkiewiczgitara, kl. IV/6
Karolina Staregogitara, kl. III/6
przygotowanie zespołu mgr Jan Kowalczyk
—————
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Kameralnie Z Fortepianem” dla uczniów SM I st. – Gdańsk-Wrzeszcz, 13.03.2018
II MIEJSCE – duet:
Wiktoria Martuszewskaskrzypce, kl. III/6
Weronika Maniafortepian, kl. IV/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska, mgr Magdalena Snarska
WYRÓŻNIENIE – trio:
Nikola Gzelaklarnet, kl.
Marta Klimekklarnet, kl.
Malwina Ślusarczykfortepian, kl. V/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Rywalska, mgr Karolina Szweda
—————
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL I KONKURS DLA SOLISTÓW I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH „Svirel” – Nova Gorica (Słowenia), 13-14.03.2018
ZŁOTY DYPLOMLaura Skrobotwaltornia, kl. IV/6
ZŁOTY DYPLOMCyprian Chomikwaltornia, kl. III/4
uczniowie dr. Piotra Pożakowskiego
—————
MAKROREGIONALNY KONKURS „Mistrz Zasad Muzyki” – Grudziądz, 15.03.2018
WYRÓŻNIENIEDaniel Kośnik – kl. III/4
uczeń mgr Cecylii Kaźmierczak
—————
I REGIONALNY KONKURS PERKUSYJNY – Kartuzy, 22.03.2018
III MIEJSCE w gr. I – Hanna Husarek – kl.
WYRÓŻNIENIE w gr. II – Sameer Bohamondes Carcamo – kl. IV/6
gra na zestawie perkusyjnym:
III MIEJSCE w gr.I – Dawid Drywa – kl.
III MIEJSCE w gr. II – Kacper Cempa – kl.
uczniowie mgr. Tomasza Siedlika
—————
XXXII STAROGARDZKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Starogard Gdańsk, 23.03.2018
I MIEJSCE w kategorii trio – trio obojowe:
Lidia Stożyńska – kl. IV/4
Wiktoria Chruścińska – kl. III/4
Martyna Adamczyk – kl.
przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk
II MIEJSCE w kategorii duety – duet:
Lidia Stożyńskaobój, kl. IV/4
Oliwia Gniechgitara, kl. VI/6
przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk, mgr Jan Kowalczyk
III MIEJSCE w kategorii trio:
Nikola Gzelaklarnet, kl.
Marta Klimekklarnet, kl.
Malwina Ślusarczykfortepian, kl. V/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Rywalska, mgr Karolina Szweda
WYRÓŻNIENIE w kategorii kwartety i inne zespoły – kwartet klarnetowy:
Marta Klimek – kl.
Nikola Gzela – kl.
Julia Klemenska – kl.
Artur Gościewski – kl.
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Rywalska
—————
III OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALTÓWKOWY i KONTRABASOWY – Gdańsk, 23-24.03.2018
II MIEJSCEEmilia Waleskakontrabas, kl. II/4
uczennica mgr Jadwigi Moskal
—————
X WIOSENNY KONKURS GITAROWY – Szczecin, 23-25.03.2018
III MIEJSCEHanna Domańska – kl. IV/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
—————
XX GDYŃSKI KONKURS KAMERALISTYKI SMYCZKOWEJ – Gdynia, 27.03.2018
II MIEJSCE w kategorii duety:
Tymoteusz Kaniewskiskrzypce, kl.
Magdalena Pawłowskaskrzypce, kl.
przygotowanie zespołu mgr Magdalena Staniszewska
III MIEJSCE w kategorii tria:
Róża Kaniaskrzypce, kl.
Aleksandra Potulskaskrzypce, kl.
Daphne Orłowska skrzypce, kl.
przygotowanie zespołu mgr Magdalena Staniszewska
III MIEJSCE w kategorii tria:
Magdalena Ziemblawiolonczela, kl.
Wiktoria Dattawiolonczela, kl.
Jakub Piecfortepian, kl.
przygotowanie zespołu mgr Jadwiga Rudka-Stefaniak, mgr Karolina Szweda
I MIEJSCE w kategorii zespoły większe – kwintet:
Lena Łęckaskrzypce, kl.
Weronika Martuszewskaskrzypce, kl. V/6
Aleksandra Rojek skrzypce, kl.
Wikoria Dattawiolonczela, kl.
Matylda Barszczfortepian, kl. V/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska
II MIEJSCE w kategorii zespoły większe – kwartet:
Wiktoria Martuszewskaskrzypce, kl. III/6
Rozalia Barszczskrzypce, kl. III
Lena Zawadzkawiolonczela, kl.
Marika Brdękiewiczklawesyn, kl. III/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska, mgr Jadwiga Rudka-Stefaniak, mgr Agnieszka Wesołowska
—————
OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODEGO OBOISTY I FAGOCISTY – Zgierz, 27-28.03.2018
III MIEJSCELidia Stożyńskaobój, kl. IV/4
uczennica mgr Jolanty Kowalczyk
—————
OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA GITARZYSTÓW w ramach FESTIWALU im. JADWIGI KALISZEWSKIEJ – Poznań, 16-18.03.2018
TYTUŁ LAUREATAAnna Borowiak – kl. VI/6
uczennica mgr Małgorzaty Byzdry
—————
KONKURS WIOLONCZELOWY „Gramy W Duecie” – Tczew, 26.03.2018
III MIEJSCE – duet:
Magdalena Ziembla – kl.
Wiktoria Datta – kl.
przygotowanie zespołu mgr Jadwiga Rudka-Stefaniak
—————
XVII POMORSKIE PRZESŁUCHANIA KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH I BLASZANYCH – Lębork, 28.03.2018
II MIEJSCEPaula Szczepkowskasaksofon, kl.
uczennica mgr. Jacka Piastowskiego
III MIEJSCEKlaudia Kuczwaraflet, kl.
uczennica mgr Hanny Brzozowskiej
—————
XXI OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY – Kłodzko, 6.04.2018
I MIEJSCEHanna Domańska – kl. IV/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
—————
VI KONKURS SOLFEŻOWY SM I ST. – Wejherowo, 11.04.2018
I MIEJSCEDaniel Kośnik – kl. III/4
uczeń mgr Cecylii Kaźmierczak
III MIEJSCEBartłomiej Szpura – kl.
uczeń mgr Joanny Galubińskiej
—————
VIII ZACHODNIOPOMORSKI FESTIWAL KLARNETOWY – Szczecin, 11-15.04.2018
WYRÓŻNIENIE w gr.I – Zuzanna Kołodziejska – kl.
uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej
—————
X OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL GITAROWY – Chełm, 11.04.2018
WYRÓŻNIENIEOliwia Gniech – kl. VI/6
uczennica mgr Jana Kowalczyka
—————
IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY – Zambrów, 12.04.2018
WYRÓŻNIENIEMichał Jakutowicz – kl.
uczeń mgr Doroty Szyperskiej
—————
XVIII KONKURS MŁODEJ BLACHY „Szansa Na Sukces” – Gdynia, 16.04.2018
I MIEJSCE ex aequo – Cyprian Chomikwaltornia, kl. III/4
uczeń dr. Piotra Pozakowskiego
II MIEJSCE ex aequo – Beniamin Brzozowskituba, kl. IV/6
uczeń mgr. Marka Sikory
IV MIEJSCE ex aequo – Daniel Kośniktrąbka, kl. III/4
uczeń mgr. Grzegorza Karłowicza
V MIEJSCE ex aequo – Tymon Napierałapuzon, kl. IV/6
uczeń mgr. Marka Sikory
WYRÓŻNIENIEArtur Bednarczykwaltornia, kl. I/4
WYRÓŻNIENIEPaweł Rywalskiwaltornia, kl. II/6
uczniowie dr. Piotra Pożakowskiego
WYRÓŻNIENIEJędrzej Dalachpuzon, kl. I/4
uczeń mgr. Marka Sikory
WYRÓŻNIENIEIga Błahitkotrąbka, kl. III/4
uczennica mgr. Grzegorza Karłowicza
—————
III FESTIWAL GITAROWY NA ZAMKU – Golub-Dobrzyń, 20.04.2018
GRAND PRIXAnna Borowiak – kl. VI/6
I MIEJSCEOliwia Tymińska – kl.
uczennice mgr Małgorzaty Byzdry
—————
XXIV KONFRONTACJE GITAROWE – Puck, 20-21.04.2018
I MIEJSCEWiktoria Borek, kl. III/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
WYRÓŻNIENIEOliwia Gniech, kl. IV/6
uczennica mgr. Jana Kowalczyka
WYRÓŻNIENIE – duet:
Teodora Mazurkiewicz – kl.
Karolina Starego – kl.
przygotowanie zespołu mgr Jan Kowalczyk
—————
XVII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MŁODEGO FLECISTY – Wejherowo, 25.04.2018
III MIEJSCEMaria Szcześniak – kl.
WYRÓŻNIENIEZofia Brok-Komorowska – kl.
uczennice mgr Malwiny Radziejewskiej
WYRÓŻNIENIEPola Mańkowska – kl.
uczennica mgr Hanny Brzozowskiej
—————
V KONKURS PIANISTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – Nakło nad Notecią, 28.04.2018
III MIEJSCEMiłosz Okoń – kl. II/6
uczeń mgr Magdaleny Snarskiej
WYRÓŻNIENIEGrzegorz Bucholc – kl. II/6
uczeń mgr Karoliny Szwedy
WYRÓŻNIENIEMikołaj Grey – kl. II/6
uczeń mgr. Tomasza Wawryków
—————
IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH GITARZYSTÓW – Łódź, 11-12.05.2018
III MIEJSCEHanna Domańska – kl. IV/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
—————
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „Klasyka W Rozrywce – Rozrywka W Klasyce” – Chojnice, 17.05.2018
II MIEJSCE – duet:
Weronika Martuszewskaskrzypce, kl.
Helena Gierasimiukfortepian, kl.
przygotowanie zespołu mgr Magdalena Snarska, mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska
II MIEJSCE – kwintet:
Lena Łęckaskrzypce, kl.
Weronika Martuszewskaskrzypce, kl. V/6
Aleksandra Rojekskrzypce, kl.
Wiktoria Dattawiolonczela, kl.
Matylda Barszczfortepian, kl. V/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska
—————
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL „Presto” – Zduńska Wola, 18.05.2018
DYPLOM LAUREATA oraz NAGRODA SPECJALNA Burmistrza Zduńskiej Woli – Wiktoria Martuszewska – skrzypce, kl. III/6
DYPLOM LAUREATAWeronika Martuszewskaskrzypce, kl. V/6
uczennice mgr Katarzyny Doliwa-Dobrowolskiej
—————
III MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY – Tczew, 18-20.05.2018
III MIEJSCEAnna Borowiak – kl. VI/6
uczennica mgr Małgorzaty Byzdry
—————
X KONKURS MŁODEGO GITARZYSTY – Kartuzy, 18.05.2018
III MIEJSCENatalia Maszke – kl. II/6
uczennica mgr Małgorzaty Byzdry
III miejsceWiktoria Borek – kl. III/6
III miejsceBartłomiej Fedorowicz – kl. V/6
uczniowie mgr Joanny Rutkowskiej
III miejsceOliwia Gniech – kl. VI/6
uczennica mgr. Jana Kowalczyka
WYRÓŻNIENIEMichał Jakutowicz – kl. IV/4
uczeń mgr Doroty Szyperskiej
—————
XIII POMORSKIE SPOTKANIE CHÓRÓW SM I ST. – Gdańsk, 23.05.2018
ZŁOTY DYPLOMChór SM I st.
przygotowanie chóru mgr Marta Płocka
—————
XVIII FESTIWAL im. NICOLO PAGANINIEGO – Parma (Włochy), 26-27.05.2018
I MIEJSCEHanna Domańskagitara, kl. IV/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
—————
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL I KONKURS GITAROWY – Trzęsacz, 31.05-2.06.2018
I MIEJSCEAnna Borowiak – kl. VI/6
uczennica mgr Małgorzaty Byzdry
—————
LUXPIANO KONKURS PIANISTYCZNY dla DZIECI i MŁODZIEŻY – Tczcianka, 14-15.06.2018
II MIEJSCEBeniamin Marcinkiewicz – kl. II /6
III MIEJSCELidia Osowska – kl. I/6
uczniowie mgr Marceliny Gańskiej
—————
ELBLĄSKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Elbląg, 15.06.2018
II MIEJSCE – duet:
Lidia Stożyńskaobój, kl. IV/4
Oliwia Gniechgitara, kl. VI/6
przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk, mgr Jan Kowalczyk
III MIEJSCE – trio obojowe:
Lidia Stożyńska – kl. IV.4
Wiktoria Chruścińska – kl.
Martyna Adamczyk – kl.
przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk
—————
II OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Młody Waltornista” – Katowice, 15-17.06.2018
II MIEJSCE w gr. I – Paweł Rywalski – kl. II/6
III MIEJSCE w gr. II – Cyprian Chomik – kl. III/4
uczniowie dr. Piotra Pożakowskiego

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!