• VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FAGOTOWO-OBOJOWY im.Wiktora Osadzina i Edwarda Mandery – Bytom, 25-27.10.2017
    WYRÓŻNIENIE – Zuzanna Kalinowska
    uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

 

  • I REGIONALNY KONKURS ALTÓWKOWY – Etiuda 2017 – Gdańsk 04.11.2017
    II MIEJSCE – Joanna Ciwińska kl.II
    III MIEJSCE – Michalina Peek kl.I
    uczennice mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej

 

  • VI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIANISTYCZNY im. K.Nicze – Pabianice, 18.11.2017
    WYRÓŻNIENIE – Franciszek Lewandowski kl.I
    uczeń mgr Rafała Lewandowskiego

 

  • XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY PAMIĘCI ALEKSANDRY JANUSZAJTIS – Gdańsk, 22-25.11.2017
    WYRÓŻNIENIE II STOPNIA w grupie A – Maria Pańczyk – kl.I
    uczennica prof Małgorzaty Skorupy

 

  • MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CHOPINOWSKI NA MAZOWSZU – Sochaczew, 23-26.11.2017
    TYTUŁ LAUREATA – Franciszek Lewandowski kl.I
    uczeń mgr Rafała Lewandowskiego

 

  • SPOTKANIA OBOISTÓW REGIONU POMORSKIEGO – Gdynia, 24.11.2017
    DYPLOM LAUREATA – Łukasz Ganczarek – kl.II
    DYPLOM LAUREATA – Zuzanna Kalinowska – kl.IV
    WYRÓŻNIENIE – Filip Młotkowski – kl.III
    uczniowie mgr Jolanty Kowalczyk

 

  • II MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Białystok,23-26.11.2017
    NAGRODA SREBRNA – Jakub Kułaga – puzon, kl.III
    uczeń mgr. Marka Sikory

 

  • PLEVEN GUITAR FESTIVAL – Pleven (Bułgaria), 29.11-3.12.2017
    V MIEJSCE – Dominika Dawidowska – kl.VI
    uczennica mgr. Jana Kowalczyka

 

  • X KONKURS PIANISTYCZNY im.IRENY ROLANOWSKIEJ – Kraków, 2-3.12.2017
    III MIEJSCE – Jakub Leżohupski kl.II
    uczeń mgr Marzeny Termen

 

  • MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CEA – grudzień 2017
    WYRÓŻNIENIE – Dominik Leżohupski – fortepian, kl.V
    uczeń mgr Marzeny Termen
    WYRÓŻNIENIE – Marta Puchowska – śpiew, kl.VI
    uczennica mgr Marii Borowskiej-Gasik
    WYRÓŻNIENIE – Dominika Dawidowska – gitara, kl.VI
    uczennica mgr. Jana Kowalczyka

 

  • II FESTIWAL FAGOTOWY – Wadowice, 12-14.01.2018
    BRĄZOWY FAGOT – Aleksandra Taubel kl.IV
    uczennica mgr Ewy Naczk-Jankowskiej

 

  • IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY im. F.Chopina – Turzno, 24-25.02.2018
    WYRÓŻNIENIE – Franciszek Lewandowski – kl.I
    uczeń mgr. Rafała Lewandowskiego
    WYRÓŻNIENIE – Patryk Zabiegałowski – kl. V
    uczeń mgr. Andrzeja Siarkiewicza

 

  • IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH ( o zasięgu międzynarodowym) – Kielce, 9-13.03.2018
    III MIEJSCE – Konrad Hennig – flet, kl.II
    III MIEJSCE – Julia Myszor – flet, kl.V
    uczniowie mgr Hanny Łąckiej
    WYRÓŻNIENIE – Łukasz Ganczarek – obój, kl.II
    uczeń mgr Jolanty Kowalczyk

 

  • VIII INTERNATIONAL BROTHERS MEDINS COMPETITION FOR YOUNG PIANISTS – Ryga, 10.03.2018
    NAGRODA SPECJALNA za wykonanie sonaty klasycznej – Dominik Leżohupski – kl.V
    uczeń mgr Marzeny Termen

 

  • XVII MAKROREGIONALNY KONKURS PISANIA DYKTAND – Gdańsk, 10.03.2018
    II MIEJSCE – Kacper Kluk – kl.V
    WYRÓŻNIENIE – Bernard Ruth – kl.II
    uczniowie mgr Teresy Świercz
    WYRÓŻNIENIE – Maria Wawrzyniak – kl.IV
    WYRÓŻNIENIE – Magdalena Szymańska – kl.V
    uczennice mgr Roksany Kurylak-Gołąb

 

  • III OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALTÓWKOWY i KONTRABASOWY – Gdańsk, 23-24.03.2018
    II MIEJSCE – Emilia Waleska – kontrabas, kl. I
    uczennica mgr Jadwigi Moskal
    III MIEJSCE – Joanna Ciwińska – altówka, kl.II
    uczennica mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej

 

  • IX GDYŃSKI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KAMERALISTYKI FORTEPIANOWEJ „Fortepian i…” – Gdynia, 10.04.2018
    WYRÓŻNIENIE – trio:
    Maja Wilkowska – flet, kl. IV
    Konrad Hennig – flet, kl. II
    Dominik Leżohupski – fortepian, kl. V
    przygotowanie zespołu mgr Hanna Łącka
    WYRÓŻNIENIE – duet:
    Maria Pańczyk – skrzypce, kl.I
    Leonard Gołąb – fortepian, Kl.II
    przygotowanie zespołu prof Małgorzata Skorupa oraz mgr Andrzej Siarkiewicz
    WYRÓŻNIENIE – duet:
    Marta Tryzna – skrzypce, kl.III
    Jakub Leżohupski – fortepian, kl.II
    przygotowanie zespołu mgr Marzena Termen

 

  • IV KONKURS WIOLONCZELOWO-KONTRABASOWY – Kowalewo Pomorskie, 23-24.04.2018
    II MIEJSCE – Emilia Waleska
    uczennica mgr Jadwigi Moskal

 

  • OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL CHÓRÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH – Ostrów Wielkopolski, 28.04.2018
    ZŁOTY DYPLOM – Chór Szkoły Muzycznej II st
    przygotowanie mgr Marta Płocka

 

  • II OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Talenty Skrzypcowe” – Poznań, 29.04.2018
    II MIEJSCE ex aequo – Maria Pańczyk – kl.I
    uczennica prof. M.Skorupy

 

  • IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALTÓWKOWY – Żywiec, 18.05.2018
    I MIEJSCE – Joanna Ciwińska kl.II
    uczennica Elżbiety Karmelity – Wojciechowskiej

 

  • III KONFRONTACJE SKRZYPCOWE – Gdynia, 26.05.2018
    I MIEJSCE – Marta Tryzna
    III MIEJSCE – Maria Pańczyk
    WYRÓŻNIENIE – Magdalena Szymańska
    uczennice prof Małgorzaty Skorupy

 

  • KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH im.Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego – Lublin, 18-19.06.2018
    WYRÓŻNIENIE w gr.III – Aleksandra Taubel – fagot
    uczennica mgr Ewy Naczk-Jankowskiej

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!