XVII KONKURS CZYTANIA A’VISTA – Gdynia, 26.10.2018
II MIEJSCEDaniel Kośnik – kl. IV/4
uczeń mgr Cecylii Kaźmierczak
—————
III REGIONALNY KONKURS ALTÓWKOWY – Etiuda 2018 – Gdańsk, 27.10.2018
II MIEJSCEBarbara Macuk – kl. II/4
uczennica mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej
—————
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS INSTRUMENTALNY „ I Pierwszak Może Być Mistrzem” – Warszawa, 10.11.2018
TYTUŁ MISTRZABerenika Kaniaskrzypce, II/6
uczennica mgr Magdaleny Staniszewskiej
—————
FESTIWAL MUZYKI SŁOWIAŃSKIEJ – Tczew, 22.11.2018
II MIEJSCE w gr. I – Miłosz Okońfortepian, kl. III/6
uczeń mgr Magdaleny Snarskiej
II MIEJSCE w gr. II – Maria Szcześniakflet, kl. III/4
uczennica mgr Malwiny Radziejewskiej
III MIEJSCE w gr. I – Magdalena Pawłowskaskrzypce, kl. II/6
uczennica mgr Magdaleny Staniszewskiej
III MIEJSCE – duet:
Marcelina Komarnickafortepian, kl. II/4,
Rozalia Barszczskrzypce, kl. IV/6
przygotowanie zespołu mgr Magdalena Snarska, mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska
WYRÓŻNIENIEZofia Bork-Komorowskaflet, kl. II/6
uczennica mgr Malwiny Radziejewskiej
WYRÓŻNIENIETymoteusz Kaniewskiskrzypce, kl. III/6
uczeń mgr Magdaleny Staniszewskiej
WYRÓŻNIENIENatalia Górskafortepian, kl. I/6
uczennica mgr Marceliny Gańskiej
WYRÓŻNIENIEWiktoria Martuszewskaskrzypce , kl. IV/6
uczennica mgr Katarzyny Doliwa-Dobrowolskiej
—————
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Instrumenty Dęte” Chełmno 2018 – 23-24.11.2018
III MIEJSCECyprian Chomikwaltornia, kl. IV/4
uczeń dr. Piotra Pożakowskiego
—————
III POMORSKI FESTIWAL OBOJOWY – Gdynia, 23-24.11.2018
II MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA za Najlepsze Wykonanie Utworu O Charakterze Kantylenowym Z Epoki Klasycznej – Wiktoria Chruścińska – kl. IV/4
uczennica mgr Jolanty Kowalczyk
—————
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS KLAWESYNOWY im. WANDY LANDOWSKIEJ – Gdańsk, 4-5.12.2018
II MIEJSCEWiktoria Pietrzykowska – kl. II/6
III MIEJSCEMarika Brdękiewicz – kl. IV/6
uczennice mgr Agnieszki Wesołowskiej
II MIEJSCE w kategorii zespołów – zespół muzyki dawnej „Dolce Fiori Musicali” w składzie:
Wiktoria Martuszewskaskrzypce, kl. IV/6
Rozalia Barszczskrzypce, kl. IV/6
Veronica Zaleśnyflet prosty, kl. II/6
Marika Brdękiewiczklawesyn, kl. IV/6
Pola Zawadzkagitara, bęben, kl. II/6
Lena Zawadzkawiolonczela, kl. IV/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska, mgr Agnieszka Wesołowska
—————
X POWIŚLAŃSKI KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE im. prof. MARKA SCHILLERA – Kwidzyn, 7.12. 2018
III MIEJSCEWiktoria Chruścińskaobój, kl. IV/4
uczennica mgr Jolanty Kowalczyk
—————
VIII GDAŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY im. ANITY ROMANOWSKIEJ – Gdańsk-Wrzeszcz, 5.02.2019
II MIEJSCE w gr. I – Wiktoria Martuszewska – kl. IV/6
uczennica mgr Katarzyny Doliwa-Dobrowolskiej
III MIEJSCE w gr. I – Olga Żornaczuk – kl. IV/6
uczennica mgr Beaty Glazy-Sutt
III MIEJSCE w gr. II – Weronika Martuszewska – kl. VI/6
uczennica mgr Katarzyny Doliwa-Dobrowolskiej
—————
XX SOPOCKI KONKURS SKRZYPCOWY im. JERZEGO HAZUKI – Sopot, 7.02.2019
WYRÓŻNIENIEMagdalena Pawłowska – kl. II/6
uczennica mgr Magdaleny Staniszewskiej
—————
I KONKURS MŁODEGO GITARZYSTY – Kartuzy, 8.02.2019
I MIEJSCE w gr. II oraz GRAND PRIXMaria Widzisz – kl. III/6
uczennica mgr. Dariusza Borowskiego-Krać
I MIEJSCE ex aequo w gr. III – Hanna Domańska – kl. V/6
II MIEJSCE ex aequo w gr. II – Wiktoria Borek – kl. IV/6
uczennice mgr Joanny Rutkowskiej
II MIEJSCE ex aequo w gr. II – Natalia Maszke – kl. III/6
II MIEJSCE ex aequo w gr. II – Aleksandra Pakuła – kl. III/6
II MIEJSCE ex aequo w gr. II – Oliwia Tymińska – kl. III/6
uczennice mgr Magdaleny Jendy-Kujawy
WYRÓŻNIENIE w gr. II – Emilia Górecka – kl. IV/6
uczennica mgr. Dariusza Borowskiego-Krać
WYRÓŻNIENIE w gr. II – Karolina Starego – kl. IV/6
WYRÓŻNIENIE w gr. III – Teodora Mazurkiewicz – kl. VI/6
uczennice mgr. Jana Kowalczyka
—————
VII POZNAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH – Poznań, 8-9.03.2019
WYRÓŻNIENIECyprian Chomik – kl. IV/4
uczeń dr. Piotra Pożakowskiego
—————
XVI SOPOCKIE KAMERALIA GITAROWE – Sopot, 15.03.2019
WYRÓŻNIENIE – duet:
Teodora Mazurkiewicz – kl. V/6
Karolina Starego – kl. IV/6
przygotowanie mgr Jan Kowalczyk
————-
POMORSKIE PRZESŁUCHANIA KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH im. prof. SZYMONA PAWŁOWSKIEGO – Lębork, 27.03.2019
II MIEJSCELaura Skrobotwaltornia, kl. III/4
uczennica dr. Piotra Pożakowskiego
III MIEJSCEWiktoria Chruścińskaobój, kl. IV/4
uczennica mgr Jolanty Kowalczyk
WYRÓŻNIENIETymon Napierałapuzon, kl. V/6
uczeń mgr. Marka Sikory
WYRÓŻNIENIEPaweł Rywalskiwaltornia, kl. III/6
uczeń dr. Piotra Pożakowskiego
———-
II POMORSKI KONKURS PERKUSYJNY – Kartuzy, 28.03.2019
III MIEJSCEHelena Adamowska – kl. I/6
III MIEJSCESameer Bahamondes Carcamo – kl. V/6
WYRÓŻNIENIEFilip Drabiński – kl. I/6
uczniowie mgr. Tomasza Siedlika
————
XI GDYŃSKI KONKURS KAMERALISTYKI SMYCZKOWEJ – Gdynia, 29.03.2019
I MIEJSCE w grupie zespołów większych – zespół Dolce Fiori Musicali :
Wiktoria Martuszewskaskrzypce, kl. IV/6
Rozalia Barszczskrzypce, kl. IV/6
Veronica Zaleśnyflet prosty, kl. II/6
Marika Brdękiewiczklawesyn, kl. IV/6
Pola Zawadzkagitara, bęben, kl. II/6
Lena Zawadzkawiolonczela, kl. IV/6
przygotowanie mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska oraz mgr Agnieszka Wesołowska
III MIEJSCE w kategorii triów:
Marcelina Hennigskrzypce, kl. V/6
Elena Korbaskrzypce, kl. V/6
Witold Miranowiczfortepian, kl. IV/6
przygotowanie mgr Danuta Szarek oraz mgr Marzena Szczepańska
WYRÓŻNIENIE w grupie duetów:
Antoni Czmyrwiolonczela, kl. II/6
Grzegorz Noińskiwiolonczela, kl. II/6
przygotowanie mgr Jadwiga Rudka-Stefaniak
————
XXIII STAROGARDZKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Starogard Gdański, 5.04.2019
I MIEJSCE ex aequo – trio:
Laura Skrobotwaltornia, kl. III/4
Paweł Rywalski waltornia, kl. III/6
Bartosz Przyborowskifortepian, kl. V/6
przygotowanie dr Piotr Pożakowski oraz mgr Karolina Strongowska
II MIEJSCE ex aequo – duet:
Wiktoria Chruścińskaobój, kl. IV/4
Martyna Adamczykobój, kl. IV/4
przygotowanie mgr Jolanta Kowalczyk
WYRÓŻNIENIE – trio:
Marcelina Hennigskrzypce, kl. V/6
Elena Korbaskrzypce, kl. V/6
Witold Miranowiczfortepian, kl. IV/6
przygotowanie mgr Danuta Szarek oraz mgr Marzena Szczepańska
————
XI WIOSENNY KONKURS GITAROWY – Szczecin, 5-6.04.2019
III MIEJSCE ex aequo oraz NAGRODA SPECJALNAWiktoria Borek – kl. IV/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
III MIEJSCE ex aequo – Oliwia Tymińska – kl. III/6
WYRÓŻNIENIENatalia Maszke – kl. III/6
uczennice mgr Magdaleny Jendy-Kujawy
WYRÓŻNIENIEHanna Domańska – kl. V/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
————
IV MAKROREGIONALNY KONKURS PISANIA DYKTAND DLA UCZNIÓW SM I ST. – Gdańsk, 5.04.2019
II MIEJSCE ex aequo – Michał Dokrzewski – kl. V/6
uczeń mgr Joanny Galubińskiej
—————
XIII CHEŁMŻYŃSKI KONKURS GITAROWY SM I ST. – Chełmża, 15.04.2019
I MIEJSCE w gr. II – Wiktoria Borek – kl. IV/6
I MIEJSCE w gr. III – Hanna Domańska – kl. V/6
uczennice mgr Joanny Rutkowskiej

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!