II OGÓLNOPOLSKI KONKURS KONTRABASOWY im. BONAWENTURY NANCKA – Bielsko-Biała, 25-26.10.2018
II MIEJSCEEmilia Waleska – kl. II
uczennica mgr Jadwigi Moskal
—————
III REGIONALNY KONKURS ALTÓWKOWY – Etiuda – Gdańsk, 27.10.2018
I MIEJSCEJoanna Ciwińska – kl. III
III MIEJSCEKarolina Pniewska – kl. II
uczennice mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej
—————
CLASSIC PURE VIENNA INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION – Wiedeń, 12-18.11.2018
III MIEJSCELeonard Gołąbfortepian, kl. IV
uczeń mgr. Andrzeja Siarkiewicza
—————
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KONTRABASOWY „Gradus Ad Parnassum” – Starogard Gdański, 17.11.2018
III MIEJSCEMiłosz Cechosz – kl. III
uczeń mgr Jadwigi Moskal
—————
IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALTÓWKOWY im. DOMINIKA RUTKOWSKIEGO – Szczecin, 20-22.11.2018
I MIEJSCEJoanna Ciwińska – kl. III
uczennica mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej
—————
III POMORSKI FESTIWAL OBOJOWY – Gdynia, 23-24.11.2018
WYRÓŻNIENIEZuzanna Kalinowska– kl. V
WYRÓŻNIENIELidia Stożyńska – kl. I
WYRÓŻNIENIEŁukasz Ganczarek – kl. III
uczniowie mgr Jolanty Kowalczyk
—————
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY im. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO – Piotrków Trybunalski, 28.11-2.12.2018
WYRÓŻNIENIE I stopnia – Jakub Leżohupski – kl. III
uczeń mgr Marzeny Termen
—————
BMTG INTERCONTINENTAL PIANO COMPETITION 2018 – New York, 4-8.12.2018
I MIEJSCE oraz 2 NAGRODY SPECJALNEFranciszek Lewandowski – kl. II
uczeń dr. Rafała Lewandowskiego
—————
III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FAGOTOWY – Wadowice, 11.-13.01.2019
SREBRNY FAGOTAleksandra Taubel – kl. V
SREBRNY FAGOTKinga Kordeczka – kl. I
uczennice mgr Ewy Naczk-Jankowskiej
—————
I MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY – Katowice, 14-15.02.2019
WYRÓŻNIENIEAnna Borowiak – kl. I
uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy
—————
X FESTIWAL PIANISTYCZNY im. IZY GARGLINOWICZ – Olsztyn, 2.03.2019
WYRÓŻNIENIEDominik Leżohupski – kl. VI
uczeń mgr Marzeny Termen
—————
MIĘDZYNARODOWY V OGÓLNOPOLSKI PIANISTYCZNY KONKURS CHOPINOWSKI – Turzno, 8-11.03.2019
WYRÓŻNIENIE oraz NAGRODA SPECJALNAFranciszek Lewandowski – kl. II
uczeń mgr. Rafała Lewandowskiego
—————
XVII POZNAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH – Poznań, 8-9.03.2019
WYRÓŻNIENIEMikołaj Kotarski – kl. II
uczeń dr. Piotra Pożakowskiego
—————
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORGANOWY – Olsztyn, 22-24.03.2019
II MIEJSCEFilip Woźniak – kl. III
uczeń mgr. Karola Hilli
—————
I OGÓLNOPOLSKI KONKURS SONAT – Szczecin, 23-24.03.2019
II MIEJSCEMaria Pańczyk – kl. II
uczennica prof. Małgorzaty Skorupy
—————
XIV MAKROREGIONALNE SPOTKANIA ZESPOŁÓW KAMERALNYCH – Gdańsk, 23.03.2019r
WYRÓŻNIENIE – trio:
Patryk Zabiegałowskifortepian, kl. VI
Maja Wilkowskaflet, kl. V
Joanna Skrzypkowskaflet, kl. III
przygotowanie mgr Hanna Łącka
————–
III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL I KONKURS GITAROWY – Kielce, 24-27.03.2019
III MIEJSCE w gr. II – Anna Borowiak – kl. I
uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy
————–
II OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY im. LUDOMIRA RÓŻYCKIEGO – Gliwice, 28-30.03.2019
NAGRODA SPECJALNA jurora prof. dr hab. Henryki Januszewskiej-Stańczyk za wykonanie pieśni F. Chopina oraz NAGRODA dla najmłodszego finalisty – Helena Król – kl. I
uczennica mgr Marii Borowskiej-Gasik
————-
VI MIĘDZYNARODOWY KONKURS GEORGA PFILIPPA TELEMANNA – Poznań, 30.03-1.04.2019
WYRÓŻNIENIEMarta Tryzna skrzypce, kl. IV
uczennica prof. Małgorzaty Skorupy
————-
MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH  SM II st. – Elbląg, 4-7.04.2019
I MIEJSCEJoanna Ciwińskaaltówka, kl. III
uczennica mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej
II MIEJSCEMarta Tryznaskrzypce, kl. IV
uczennica prof. Małgorzaty Skorupy
III MIEJSCEEmilia Waleskakontrabas, kl. II
uczennica mgr Jadwigi Moskal
————-
XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY „MUZYKA POLSKA I NIE TYLKO…” – Gorzów Wielkopolski, 9-10.04.2019
I MIEJSCEDominik Leżohupski – kl. VI
uczeń mgr Marzeny Termen
————-
XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY „MISTRZ KLAWIATURY” – Warszawa, 25-26.04.2019
I MIEJSCE Franciszek Lewandowski – kl. II
uczeń dr. Rafała Lewandowskiego
————-
XXIV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIESNI O MORZU – Wejherowo, 27.04.2019
SREBRNY DYPLOM Chór mieszany SM II st.
dyrygent – mgr Marta Płocka
————-
XXII FESTIWAL MUZYCZNY GITARIADA – Kłodzko, 26-28.04.2019
III MIEJSCE w gr. IV – Anna Borowiak – kl. I
uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy
————-
III OGÓLNOPOLSKI KONKURS „TALENTY SKRZYPCOWE” – Poznań, 27-30.04.2019
II MIEJSCEMarta Tryzna – kl. IV
uczennica prof. Małgorzaty Skorupy
————-
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS KAMERALISTYKI „FORTEPIAN I…” – Gdynia, 29.04.2019
II MIEJSCE w kategorii duety:
Marta Tryzna skrzypce, kl. IV
Jakub Leżohupskifortepian , kl. III
przygotowanie mgr Marzena Termen
WYRÓŻNIENIE w kategorii duety:
Maria Pańczykskrzypce, kl. II
Leonard Gołąb fortepian, kl. IV
przygotowanie prof. Małgorzata Skorupa oraz mgr Andrzej Siarkiewicz
WYRÓŻNIENIE w kategorii tria i kwartety:
Mikołaj Kotarskiwaltornia, kl. II
Mateusz Klimekwaltornia, kl. II
Franciszek Lewandowski fortepian, kl. II
przygotowanie dr Piotr Pożakowski

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!