W dniu 11 października 2018 r. w Sali Koncertowej naszej Szkoły odbyło się Pasowanie na Ucznia Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdyni. Uroczystość rozpoczęła się krótkim koncertem, na którym wystąpiły uczennice:  Zofia Bork-Komorowska, kl.II/6,  Paulina Hilla, kl.III/6 oraz Marcelina Komarnicka, kl.II/4. Na zakończenie koncertu wystąpił zespół ludowy „Doliwiaci”, brawurowo wykonując ludową polkę. Następnie pani Dyrektor Joanna Rutkowska dokonała pasowania symbolicznym złotym kluczem wiolinowym 63 uczniów klasy pierwszej 6-letniego i 4-letniego, a pani Wicedyrektor Jadwiga Moskal wręczyła Indeksy Ucznia, które będą towarzyszyć uczniów przez wszystkie lata nauki w szkole. Na zakończenie uczniowie otrzymali okolicznościowe upominki ufundowane przez Radę Rodziców. 

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!