X MIĘDZYNARODOWY KONKURS MUZYKI GITAROWEJ „Krok do Mistrzowstwa” – Ełk, 3.10.2015
III MIEJSCEMichał Jakutowicz – kl. II/4
uczeń mgr Joanny Rutkowskiej
—————
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIANISTYCZNY CHOPIN I KOMPOZYTORZY FRANCUSCY – Siedlce, 7-10.10.2015
NAGRODA w gr. I oraz NAGRODA SPECJALNA za Wykonanie Utworu F. Chopina – Jakub Leżohupski – kl. VI/6
uczeń mgr Marzeny Termen
—————
II SPOTKANIA OBOISTÓW REGIONU POMORSKIEGO – Gdynia, 13.11.2015
DYPLOM LAUREATALidia Stożyńska – kl. II/4
DYPLOM LAUREATATymoteusz Filar – kl. IV/4
DYPLOM LAUREATAŁukasz Ganczarek– kl. IV/4
uczniowie mgr Jolanty Kowalczyk
—————
X KONKURS PIANISTYCZNY „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” – Wejherowo, 24.11.2015
WYRÓŻNIENIELeonard Gołąb – kl. VI/6
uczeń mgr Emilii Kurek-Bałandynowicz
—————
II FESTIWAL MUZYKI POLSKIEJ „Współczesna Muzyka Gitarowa” – Tczew, 27.11.2015
I MIEJSCEHanna Domańska – kl. II/6
WYRÓŻNIENIEAnna Borowiak – kl. IV/6
uczennice mgr Magdaleny Jendy-Kujawy
WYRÓŻNIENIEMichał Jakutowicz – kl. II/4
uczeń mgr Joanny Rutkowskiej
—————
POWIŚLAŃSKI KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE im. prof. MARKA SCHILLERA – Kwidzyn, 4.12.2015
II MIEJSCEAleksandra Wasilewskaklarnet, kl.IV/4
uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej
III MIEJSCEŁukasz Ganczarekobój, kl.IV/4
uczeń mgr Jolanty Kowalczyk
WYRÓŻNIENIEMikołaj Kotarskiwaltornia, kl.V/6
uczeń dr.Piotra Pożakowskiego
WYRÓŻNIENIEJulia Jankowskaflet, kl.IV/4
uczennica mgr Malwiny Radziejewskiej
—————
VII KONKURS PIANISTYCZNY MUZYKI POLSKIEJ „Dziecięce Imaginacje” – Gdańsk-Orunia, 9.12.2015
WYRÓŻNIENIEWeronika Mania – kl. II/6
uczennica mgr Emilii Kurek-Bałandynowicz
—————
III OGÓLNOPOLSKI KOLĘDOWY KONKURS GITAROWY – Bystrzyca Kłodzka, 15.01.2016
III MIEJSCEMichał Jakutowicz – kl. II/4
uczeń mgr Joanny Rutkowskiej
—————
XV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY – Gorlitz/Zgorzelec, 15-17.01.2016
III MIEJSCEJakub Leżohupski – kl. VI/6
uczeń mgr Marzeny Termen
—————
VII GDYŃSKIE SPOTKANIA KONTRABASOWE „Technika I Muzykalność” – Gdynia, 25.01.2016
I MIEJSCEJędrzej Czmyr – kl. I/4
III MIEJSCEAnna Maria Chytła – kl. I/4
WYRÓŻNIENIEMateusz Swarra – kl. III/4
uczniowie mgr Jadwigi Moskal
—————
V GDAŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY im. ANITY ROMANOWSKIEJ – Gdańsk, 5.02.2016
I MIEJSCE ex aequo w gr. II – Maria Pańczyk – kl. V/6
uczennica mgr Katarzyny Doliwa-Dobrowolskiej
—————
XXIV POZNAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH – Poznań, 5.03.2016
III MIEJSCEAleksandra Wasilewskaklarnet, kl. IV/4
uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej
WYRÓŻNIENIEŁukasz Ganczarekobój, kl. IV/4
uczeń mgr Jolanty Kowalczyk
—————
XIII SOPOCKIE KAMERALIA GITAROWE – Sopot, 18.01.2016
I MIEJSCE – duet:
Hanna Domańskagitara, kl. II/6
Anna Borowiakgitara, kl. IV/6
przygotowanie zespołu mgr Magdalena Jenda-Kujawa
III MIEJSCE – duet:
Julia Kuniniecgitara, kl. V/6
Hanna Schroederskrzypce, kl. V/6
przygotowanie zespołu mgr Joanna Rutkowska
—————
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Kameralnie Z Fortepianem” – Gdańsk-Wrzeszcz, 15.03.2016
III MIEJSCE – duet:
Maria Pańczykskrzypce, kl. V/6
Leonard Gołąbfortepian, kl. VI/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska, mgr Emilia Kurek-Bałandynowicz
—————
XVIII GDYŃSKI KONKURS KAMERALISTYKI SMYCZKOWEJ – Gdynia, 18.03.2016
III MIEJSCE – kwartet:
Maria Pańczykskrzypce, kl. V/6
Lena Łęckaskrzypce, kl. IV/6
Joanna Ciwińskaaltówka, kl. VI/6
Wiktoria Dattawiolonczela, kl. IV/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska
—————
XI OGÓLNOPOLSKI „ŁOWIECKI” KONKURS MINIATUR FORTEPIANOWYCH – Wrocław, 18-19.03.2016
II MIEJSCEJakub Leżohupski – kl. VI/6
uczeń mgr Marzeny Termen
—————
III ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH SM I ST. – Kielce, 18-20.03.2016
III MIEJSCELidia Stożyńskaobój, kl. II/4
WYRÓŻNIENIEŁukasz Ganczarekobój, kl. IV/4
uczniowie mgr Jolanty Kowalczyk
—————
XV POMORSKIE PRZESŁUCHANIA KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Lębork, 5.04.2016
WYRÓŻNIENIEŁukasz Ganczarekobój, kl. IV/4
uczeń mgr Jolanty Kowalczyk
—————
XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY – Konin, 7-9.04.2016
III MIEJSCEJakub Leżohupski – kl. VI/6
uczeń mgr Marzeny Termen
—————
XVI KONKURS MŁODEJ BLACHY „Szansa Na Sukces” – Gdynia, 14.04.2016
II MIEJSCEMikołaj Kotarskiwaltornia, kl. V/6
uczeń dr. Piotra Pożakowskiego
III MIEJSCE ex aequo – Beniamin Brzozowskituba, kl. II/6
uczeń mgr. Marka Sikory
IV MIEJSCE ex aequo – Laura Skrobot waltornia, kl. II/6
IV MIEJSCE ex aequo – Michał Konkelwaltornia, kl. IV/6
uczniowie dr. Piotra Pożakowskiego
IV MIEJSCE ex aequo – Anna Semerlingtrąbka, kl. IV/4
V MIEJSCE ex aequo – Daniel Kośniktrąbka, kl. I/4
uczennica mgr. Grzegorza Karłowicza
V MIEJSCE ex aequo – Tymon Napierała puzon, kl. II/6
uczeń mgr. Marka Sikory
V MIEJSCE ex aequo – Cyprian Chomikwaltornia, kl. I/4
WYRÓŻNIENIEMateusz Klimekwaltornia, kl. IV/4
uczniowie dr. Piotra Pożakowskiego
—————
VII ZACHODNIOPOMORSKI FESTIWAL KLARNETOWY – Szczecin, 12-17.04.2016
II MIEJSCEAleksandra Wasilewska – kl. IV/4
III MIEJSCE Nikola Gzela – kl. II/4
uczennice mgr Katarzyny Rywalskiej
—————
XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MŁODEGO FLECISTY – Wejherowo, 13.04.2016
WYRÓŻNIENIEKlaudia Kuczwara – kl. IV/6
uczennica mgr Hanny Brzozowskiej
—————
XXII KONFRONTACJE GITARZYSTÓW – Puck, 15-16.04.2016
II MIEJSCE Oliwia Gniech – kl. IV/6
uczennica mgr. Jana Kowalczyka
—————
VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS SM I ST. „Instrumenty Dęte” – Chełmno, 22-23.04.2016
WYRÓŻNIENIE I st. – Mikołaj Kotarskiwaltornia, kl. V/6
uczeń dr. Piotra Pożakowskiego
—————
X KONKURS PIANISTYCZNY „Słupskie Spotkania Z Muzyką Ukraińską” – Słupsk, 22.04.2016
II MIEJSCEJakub Piec – kl. IV/6
uczeń mgr Karoliny Szwedy
—————
XXX STAROGARDZKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Starogard Gdański, 29.04.2016
II MIEJSCE – trio:
Konstancja Fryczfortepian, kl. V/6
Michał Konkelwaltornia, kl. IV/6
Mikołaj Kotarskiwaltornia, kl. V/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Szweda, dr Piotr Pożakowski
WYRÓŻNIENIE – trio:
Michał Andrzejewskifagot, kl. II/4
Marcin Mormonfagot, kl. III/4
Albert Nowakfagot, kl. III/4
przygotowanie zespołu mgr Beata Duchniewicz
WYRÓŻNIENIE – trio:
Łukasz Ganczarekobój, kl. IV/4
Lidia Stożyńskaobój, kl. II/4
Kasja Reszetarwiolonczela, kl. II/4
przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk, mgr Jadwiga Rudka-Stefaniak
—————
IV OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA GITAROWE – Elbląg, 12-15.05.2016
I MIEJSCEHanna Domańska – kl. II/6
uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy
—————
VIII KONKURS MŁODEGO GITARZYSTY – Kartuzy, 13.05.2016
I MIEJSCEKarolina Starego – kl. I/6
uczennica mgr. Jana Kowalczyka
II MIEJSCEWiktoria Borek – kl. II/6
uczennica mgr Joanny Rutkowskiej
II MIEJSCEAnna Borowiak – kl. IV/6
uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy
WYRÓŻNIENIEOliwia Gniech – kl. IV/6
uczennica mgr. Jana Kowalczyka
—————
X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „Klasyka W Rozrywce – Rozrywka W Klasyce” – Chojnice, 19.05.2016
I MIEJSCE – kwartet:
Maria Pańczykskrzypce, kl. V/6
Lena Łęckaskrzypce, kl. IV/6
Joanna Ciwińskaaltówka, kl. VI/6
Wiktoria Dattawiolonczela, kl. IV/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska
—————
XVIII ORUŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY – Gdańsk-Orunia, 19.05.2016
II MIEJSCEWeronika Martuszewska – kl. III/6
uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek
—————
ELBLĄSKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Elbląg, 14.06.2016
II MIEJSCE – kwartet:
Maria Pańczykskrzypce, kl. V/6
Lena Łęckaskrzypce, kl. IV/6
Joanna Ciwińskaaltówka, kl. VI/6
Wiktoria Dattawiolonczela, kl. IV/6
przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska
WYRÓŻNIENIE – trio:
Łukasz Ganczarekobój, kl. IV/4
Lidia Stożyńskaobój, kl. II/4
Kasja Reszetarwiolonczela, kl. II/4
przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk
—————
IV SKIERNIEWICKIE SPOTKANIE MŁODYCH ALTOWIOLISTÓW – Skierniewice, 14-15.06.2016
WYRÓŻNIENIEJoanna Ciwińska – kl. VI/6
uczennica mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej
—————
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Młody Waltornista” – Katowice, 18-19.06.2016
I MIEJSCELaura Skrobot – kl. II/6
III MIEJSCECyprian Chomik – kl. I/4
WYRÓŻNIENIEMikołaj Kotarski – kl. V/6
WYRÓŻNIENIEMichał Konkel – kl. IV/6
uczniowie dr. Piotra Pożakowskiego

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!