W sobotę 21 grudnia odbył się drugi w tym roku koncert z cyklu „Scena dla młodych” zatytułowany „Coraz bliżej święta”. Uczniowie Sekcji Instrumentów Smyczkowych, Gitary i Harfy wprowadzili publikę w świąteczny nastrój wykonując kolędy, pastorałki i utwory kojarzone właśnie ze Świętami Bożego Narodzenia (np. „We wish you a Merry christmas”). Gościnnie wystąpili uczniowie klas rytmiki pań : Eweliny Łaguny i Marzeny Kamińskiej, a także uczennice klas fletu pani Hanny Brzozowskiej. Koncert nastrojowo rozpoczęła orkiestra gitarowa pod kierunkiem pani dyrektor Joanny Rutkowskiej, wykonując Largo z „Zimy” A.Vivaldiego, partię solową wykonała Maria Pańczyk. Koncert zakończył występ zespołu „Doliwiaczi” piosenką z filmu „Rudolf czerwononosy”. Koncert prowadziła kierownik sekcji-Katarzyna Doliwa-Dobrowolska.

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!