Na koncercie „Scena dla Młodych” 30 listopada 2019 r. o g. 16.00 wystąpili laureaci 4. Spotkań Oboistów regionu pomorskiego – duet ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdyni, który otrzymał Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie utworu kameralnego: Wiktoria Chruścińska (obój) i Jakub Leżohupski (fortepian) uczniowie Jolanty Kowalczyk i Marzeny Termen oraz najmłodsze laureatki z ZPSM w Koszalinie tworzące duet obojowy: Maria Krakowiak i Maja Zwierzchoniewska (z klasy oboju Dominiki Kubiak) ; studenci Akademii Muzycznej z Gdańska: Dominika Burzyńska (akompaniament Magdalena Ochlik-Jankowska) i Kacper Wałkanowski (akompaniament – Alicja WIeczorek) oraz Goście Specjalni: Marek Roszkowski – I oboista Polskiej Opery Królewskiej w Warszawie i Gdańskie Trio Stroikowe w składzie Marta Różańska-obój, Andrzej Wojciechowski-klarnet, Mirosław Pachowicz-fagot.

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!