W sobotę 15 grudnia 2018 r. odbył się drugi w tym roku szkolnym koncert w ramach cyklu „Scena dla Młodych” – „Muzycznych prezentów moc”, na którym zaprezentowali się uczniowie i nauczyciele Sekcji Instrumentów Smyczkowych, Gitary i Harfy, zarówno SM I, jak i II st. Wystąpili także uczniowie klas fortepianu oraz uczennice Wydziału Rytmiki. Usłyszeliśmy świąteczne przeboje w aranżacji na zespoły kameralne: duet skrzypcowy, trio kontrabasowe, kwartet gitarowy oraz oktet skrzypcowo-kontrabasowy. Zabrzmiały: „Winter wonderland”, „Ding dong! Merryli on high”, „Łoś Patataj”, „Santa Claus is coming”.
Koncert prowadziła uczennica Olga Borzyszkowska, a na widowni pojawili się nie tylko rodzice i sympatycy Szkoły, ale także emerytowani nauczyciele Szkoły .

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!